Kategoriler
Anket
Kullandığınız Tarayıcı ?
Tarih: 14-10-2017, 09:26
Gönderen: kErEm
Google Chrome


Google Chrome, kullanıcılara daha hızlı ve gelişmiş bir web deneyimi sunmak için Google tarafından geliştirilmiş olan popüler internet tarayıcısıdır.

Google Chrome, internet üzerinde hızlı ve güvenli şekilde gezebilmenize olanak sağlayan ücretsiz bir internet tarayıcısıdır. Sahip olduğu; yer imleri, senkronizasyon seçenekleri, gizlilik modu, eklenti ve tema desteği gibi birçok özellikle internet kullanıcılarının bir numaralı tercihi olmayı başaran Google Chrome, arkasına Google'ın da gücünü alarak birçok rakibine fark atmayı başarmıştır.

İndirme Link : Chrome
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-10-2017, 15:05
Gönderen: ProGrammeR
WinRAR güçlü bir arşiv yöneticisidir. RAR ve ZIP dosyaları için tam destek sağlar, 7Z, ACE, ARJ, BZ2, CAB, GZ, ISO, JAR, LZH, TAR, UUE, Z arşivlerinden dosya çıkartılmasını destekler. Güçlü sıkıştırma, ciltler, şifreleme, kendi açılan modüller, yedekleme kolaylıkları WinRAR'ın diğer özellikleri arasındadır. İndireceğiniz dosya bir WinRAR deneme sürümüdür. Herkes bu programı 40 günlük deneme süresi içinde kullanabilir. Bu 40 günlük test süresi sonrasında ise WinRAR size mesajlar ve reklamlar gösterebilir.
WinRAR Dosya Sıkıştırma Programı
Download İndir
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-10-2017, 10:10
Gönderen: kErEm

µTorrent 3.5.1.43916


µTorrent, diğer Bittorent istemcilerine göre çok daha fazla özellik içeren, açık kaynak kodlu bir torrent indirme yazılımıdır. Bandwidth önceliklendirme ve zamanlama gibi öne çıkan özelliklerinin yanında bilgisayar kaynaklarını en az kullanması ve küçücük boyutuyla çok başarılı bulduğumuz bir uygulama.

Çoklu kaynaklardan aynı anda indirmeyi destekliyor, genel veya her torrent dosyası için band limiti belirleyebiliyorsunuz. Kesilmiş, kopmuş bağlantıları kendisi devam ettirebiliyor. 45'den fazla dil desteği de sunan bu uygulama torrent indirenler için birebir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-10-2017, 14:26
Gönderen: kErEm
TeamViewer indir 12.0.82216


TeamViewer ile internet üzerinden herhangi iki bilgisayar arasında bağlantı oluşturup, yönetim işlemi yapabilirsiniz. TeamViewer kullanabilmek için sadece iki tarafın da yazılımı kurması yeterli. Sonra kolaylıkla ve herhangi bir firewall vb. ayar yapmadan kolaylıkla karşı bilgisayara ve masaüstüne bağlanabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-10-2017, 13:28
Gönderen: kErEm
Internet Download Manager  6.28.17


Hızlı Dosya İndirme Programı

Internet Download Manager (IDM) ile indirme işlemlerinizi 5 katına kadar hızlandırabilir, yarım kalan işlemlere devam edebilir veya indirme işlemi programlayabilirsiniz. Herhangi bir nedenden ötürü oluşan kesintilerle akıllı devam etme özelliğiyle kaldığı yerden devam edebilmektedir. IDM, kolay arayüzü ve tüm tarayıcılarla entegre çalışmasıyla en popüler indirme yöneticisi olmuştur.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-10-2017, 13:05
Gönderen: kErEm
Hotspot Shield


Hotspot Shield, internet üzerinde kimliğinizi gizleyerek anonim olarak dolaşabileceğiniz ve yasaklı sitelere ekstra bir yazılıma ihtiyaç duymadan giriş yapabileceğiniz güçlü bir proxy programıdır.
Devamı
  • Yorumlar: 0