yandex
Web Tasarım, Web Ajans www.kelebek.net.tr

Hakkımızda

Hakkımızda

Kelebek Yazılım Amacı Nedir?

Kelebek Yazılım tamamen kurumsal bir kimlik ile müşterilerine destek vermektedir. 2003 Yılından buyana hizmetini sürdürmektedir. Satış sonrası hizmeti ile müşteri memnuniyetini prensip edinen firmamız asla çizgisi dışına çıkmamıştır. Kelebek Yazılım ürün satmıyor, Hizmet veriyor anlayışı ile Müşterilerimizin daima yanında olmuştur.

Neden Kelebek Yazılım?

Profesyonel ekibimizle siz değerli Müşterilerimizin sorunlarınızı çözmek adına 7/24 hizmetinizdedir.

 

Web tasarım aşamaları nelerdir?

Kelebek Yazılım, tasarımlarını lisans kodlaması ile müşterilerine daha iyi bir hizmet ve telif haklarını korumada öncülük edinmiştir. Müşterilerimizin güvenliği hususunda prensip sahibi olmuştur. Tasarımlarımız; http://www.kelebek.net.tr/web 'adresinden ulaşabilirler..

Her daim yenilikçi olan Kelebek Yazılım, müşterilerimizin isteği doğrultusunda projesini şekillendirmektedir.

Kelebek Yazılım, müşterilerimizin her daim yeniliklerden haberdar olmasını sağlayarak, çıkarmış olduğu demoları öncelikle müşterilerine tanıtıp denemelerini sağlamaktadır.

Biz Kimiz?

 • Misyonumuz

  Misyonumuz;

  Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak,
  Güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak,
  Yurt içi müşteri ağımızı ve bayi zincirini büyüterek en çok tercih edilen yazılım, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak.

   

   

 • Vizyonumuz

  Vizyonumuz;

  Firmamızın ulusal pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, yenilikçi ve sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.

 • Kalite Politikamız

  Faaliyet Alanımızda

  Bilgi Teknolojilerindeki gelişmelerin yakın takipçisi olarak güvenilir, hızlı, istikrarlı ürün ve hizmet sunumuzla müşterilerimiz tarafından, sözüne bağlılığımız ve Sorumluluk anlayışımızla tedarikçilerimiz tarafından, Aranılan, güvenilen ve tercih edilen bir firma olmaktır…

  Seçkin, güvenilir ve katma değeri yüksek çözümler üreten uzman ekibimizi müşteri ihtiyaç ve beklentilerine odaklayarak Müşteri Coşkusu (sadık, memnun Müşteriler) yaratmak için planlı, akılcı kararlar alarak ve kaynaklarımızı etkin biçimde kullanarak, Kalite sistemimizi sürekli geliştirmektir.

  Kalite Politikalarımız gereği çalışmalarımızın ücretleri peşin olarak alınmaktadır.